Tomasz Gruba
Kropla INspiracji
O mnie · Warsztaty · Kalendarz · Video & Audio · Wywiady · Galeria · Kontakt

O warsztacie
WarsztaTY
Świętej Geometrii


"Gdyby człowiek stworzył drzewo stało by się ono niewątpliwie najwspanialszym dziełem sztuki." -MannaZapraszam na warsztat na którym nauczysz się tworzyć i projektować z jakości
jaką reprezentuje prawdziwa natura oraz najwybitniejsi twórcy naszego świata.
Natura tworzy najdoskonalszą perfekcje, która łączy w sobie piękno, wydajność i harmonie. Różni twórcy jak graficy, projektanci, architekci od dawna próbują przybliżyć się do tej jakości na różne sposoby. Jednakże jedynym sposobem na uzyskanie takiej perfekcji jest zrozumienie kodu tworzenia jakim natura się posługuje zwanego świętą geometrią..

Święta geometria to dziedzina nauki, która po wiekach zapomnienia teraz ponownie jest odkrywana przez naszą cywilizację. W średniowieczu znano ją pod pojęciem harmonika, jednakże ówczesny kościół zabronił jej propagowania. Była ona także znana w starożytnej Grecji przez pitagorejczyków.
Jej historyczny rodowód odnaleźć można w wielu miejscach na całym świecie. Opisuje ona matematyczne zasady funkcjonowania natury i budowy rzeczywistości.
Jeżeli się jej przyjrzymy, okazuje się, że jest ona kluczem do rozumienia budowy wszechświata, językiem stworzenia i podstawą wszelkiego życia.
A przede wszystkim kluczem do zrozumienia nas samych.

Najbardziej wydajne urządzenia na świecie, najbardziej zdrowe domy, najpiękniejsze dzieła sztuki oraz najwybitniejsza muzyka, są tworzone na jej zasadach, ponieważ św. geometria w rzeczy samej opisuje esencję piękna, perfekcyjną wydajność i harmonię.
Jej zastosowanie nie ma granic dla ludzkiej pomysłowości. Z każdym rokiem odkrywane są nowe sposoby adaptowania jej do naszego życia w technologii, architekturze, muzyce, biznesie, zdrowiu, grafice oraz rzeczach codziennego użytku.Wiedzę na temat św. geometrii posiadali najwybitniejsi twórcy na całym świecie jak:
Antonio Stradivari, Michał Anioł, czy Leonardo da Vinci.
Dziś ze św. geometrii korzystają także największe korporacje na świecie jak min. Apple, Toyota, BP, Pepsi, Mazda itp..
Jest to jednocześnie wiedza niedostępna w masowych środkach przekazu oraz na publicznych uczelniach,
ponieważ jest to tzw. wiedza elitarna, którą wielcy niechętnie się dzielą..

Czy zastanawiałeś się kiedyś co takiego przyciąga ludzi do pewnej grupy produktów, konkretnej marki, stylizacji, czy projektu?
Jest nią piękno, wydajność i harmonia, która jest naszym naturalnym wyznacznikiem jakości,
ponieważ my także jako ludzie jesteśmy częścią natury i kierujemy się jej kryteriami.

Na tym warsztacie nauczysz się praktycznego stosowania kodu świętej geometrii w tworzonych przez ciebie produktach oraz elementach marketingowych,
tak by zmaksymalizować ich jakość i atrakcyjność.

Fraktalna.pl © 2019